Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
OKTOBER 2019
 
22
20:15
tis
20:15    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Sköndals IK  -      
25
20:15
fre
20:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - AIK IBF  -      
26
09:45
lör
09:45    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö
  -      
26
10:45
lör
10:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)
  -      
26
12:00
lör
12:00    
F03/F04/05, Sätrahallen
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK  -      
26
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Sätrahallen
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK  -      
26
13:00
lör
13:00    
P09, Grindtorpshallen
P09 » 
Täby S - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
26
13:15
lör
13:15    
P05, Kallhälls sporthall
P05 » 
Stäkets IF / Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK (A)
  -      
26
13:15
lör
13:15    
Veteraner, Ärvingehallen
Lokomotiv Kista IBF - Rotebro IS IBK  -      
26
15:15
lör
15:15    
Herrar div. 3, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Jakobsbergs IBF (B)  -      
26
15:15
lör
15:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Jakobsbergs IBF (B)  -      
26
16:00
lör
16:00    
P09, Myrsjöskolan
P09 » 
Nacka - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
26
16:45
lör
16:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Vallentuna IBK (B)  -      
26
17:00
lör
17:00    
F06-F07-08, Sätrahallen
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK   -      
27
07:30
sön
07:30    
F09, Bortamatch
F09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Enebybergs IF
  -      
27
08:00
sön
08:00    
F10/11, Danderyds Gymnasium
F10/11 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK (A)
  -      
27
10:15
sön
10:15    
P08, Löthallen
P08 » 
Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK
  -      
27
13:00
sön
13:00    
F06-F07-08, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK  -      
27
13:15
sön
13:15    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF
  -      
27
14:30
sön
14:30    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
  -      
27
15:45
sön
15:45    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
  -      
27
16:00
sön
16:00    
Herrlaget, Jakobsbergs Sporthall
Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK  -      
27
17:10
sön
17:10    
F03/F04/05, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK   -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2019
 
20
19:30
sön
19:30    
Herrar div. 3, Mörbyhallen
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (B)  -      
20
19:30
sön
19:30    
Herrjuniorer, Mörbyhallen
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (B)  -      
20
19:00
sön
19:00    
Herrjuniorer, Hägerneholmshallen
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (C)7  -  3  
20
17:45
sön
17:45    
P04, Björkebyhallen
P04 » 
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK
3  -  3  
20
17:00
sön
17:00    
F06-F07-08, Herrestahallen
Järfälla - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
20
16:30
sön
16:30    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK 1  -  5  
20
16:30
sön
16:30    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Rotebro IS Innebandyklubb - IK Frej Täby IBK  -      
20
15:15
sön
15:15    
P05, Björkebyhallen
P05 » 
Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK
3  -  1  
20
15:15
sön
15:15    
P06, Silverdalshallen
P06 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B)
2  -  9  
20
14:15
sön
14:15    
Damlaget, Lyckeby Sporthall
Vendelsö IK (A) - Rotebro IS IBK (A)3  -  4  

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudsponsorer
Materialleverantörer
Sponsorer
Övriga partners
Stöd RIS IBK via: