SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
JANUARI 2022
 
22
17:45
lör
17:45    
P06, Kämpetorpshallen 2
P06 » 
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK
  -      
22
16:30
lör
16:30    
Herrjuniorer, Ormingehallen
Nacka Wallenstam IBK - Rotebro IS IBK  -      
22
14:15
lör
14:15    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Huddinge IBS
  -      
22
14:15
lör
14:15    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Huddinge IBS
  -      
22
12:00
lör
12:00    
P08, Ingarö Sporthall
P08 » 
Ingarö IF - Rotebro IS IBK
  -      
22
12:00
lör
12:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (B) - Huddinge IBS (B)
2  -  6  
22
12:00
lör
12:00    
P10, Myrsjöskolan
P10 » 
INSTÄLLT INSTÄLLT - INSTÄLLT INSTÄLLT
0  -  0  
22
11:00
lör
11:00    
P09, Väsbyskolan
P09 » 
Väsby AIK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
22
08:15
lör
08:15    
P12/13, Silverdalshallen
P12/13 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK
  -      
21
19:00
fre
19:00    
Herrjuniorer, Viksjö Sporthall
***INSTÄLLD*** Järfälla IBK - Rotebro IS IBK  -      
20
20:00
tor
20:00    
Herrlaget, Botkyrkahallen
Balrog Botkyrka IK - Rotebro IS IBK10  -  4  
17
20:00
mån
20:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - AIK IBF3  -  6  
 
16
15:30
sön
15:30    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - FBI Tullinge (A)4  -  6  
16
14:15
sön
14:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK2  -  6  
16
14:15
sön
14:15    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Töjnan/Silverdal P07
  -      
16
13:30
sön
13:30    
P11, Rosendalsskolan Norra Sporthall
P11 » 
Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
16
13:15
sön
13:15    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (A) - Ängby IF (B)
0  -  10
16
13:00
sön
13:00    
P06, Töjnahallen
P06 » 
Rotebro IS IBK - Djurgårdens IF IBS
8  -  4  
16
11:45
sön
11:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF
  -      
16
11:15
sön
11:15    
P10, Ulriksdalshallen
P10 » 
AIK Innebandy - Rotebro IS IBK (B)
3  -  6  
16
11:00
sön
11:00    
P09, Töjnahallen
P09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Åkersberga IBF
  -      
16
09:30
sön
09:30    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
2  -  3  
15
15:15
lör
15:15    
P08, Stora Mossen 1
P08 » 
Bromma KFUK-KFUM - Rotebro IS IBK
3  -  5  
15
12:15
lör
12:15    
F05/06, Hallonbergshallen
F05/06 » 
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK
2  -  4  
15
12:15
lör
12:15    
F07-08, Hallonbergshallen
F07-08 » 
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK
2  -  4  
15
12:15
lör
12:15    
F07-08, Hässelbyhallen
F07-08 » 
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
15
09:15
lör
09:15    
P12/13, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P12/13 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF
  -      
14
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Värmdö IF4  -  7  
13
tor
00:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC  -      
12
20:15
ons
20:15    
Herrlaget, Kvarnberghallen Huddinge
Rotebro IS Innebandyklubb - Sörskogens IF  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
Veteraner, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK8  -  5  
09
11:15
sön
11:15    
P09, Björkebyhallen
P09 » 
Bele Barkarby IF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
09
11:00
sön
11:00    
F07-08, Prästängshallen
F07-08 » 
Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
  -      
08
15:15
lör
15:15    
P07, Värmdö sporthall
P07 » 
Värmdö IF - Rotebro IS IBK
4  -  0  
08
13:15
lör
13:15    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Älta IF10  -  1  
08
11:45
lör
11:45    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Huddinge IBS (C)1  -  1  
05
09:30
ons
09:30    
P08, Silverdalshallen
P08 » 
Silverdal - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
 
01
00:05
lör
00:05    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya) - Uppskjuten match
Rotebro IS IBK - Råsunda IS  -      
01
lör
00:00    
Damlaget, Kämpetorpshallen 2
Älvsjö AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK  -      
DECEMBER 2021
 
21
19:00
tis
19:00    
Damlaget, Värmdö sporthall
Värmdö IF (A) - Rotebro IS IBK5  -  2  
 
19
17:30
sön
17:30    
Herrjuniorer, Mörbyhallen
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK4  -  4  
19
15:45
sön
15:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (B)
1  -  8  
19
14:00
sön
14:00    
P07, Värmdö sporthall
P07 » 
Värmdö IF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Jakobsbergs IBF
6  -  4  
19
13:00
sön
13:00    
P07, Ormingehallen
P07 » 
Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P12/13, Vaxholm innebandyhallen
P12/13 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK
  -      
19
11:45
sön
11:45    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF
4  -  10
19
10:30
sön
10:30    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
8  -  1  
19
10:30
sön
10:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
8  -  1  
18
16:00
lör
16:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Duvbo IK 9  -  4  
18
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - FBI Tullinge (A)7  -  6  
18
11:30
lör
11:30    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A)
2  -  3  
18
10:00
lör
10:00    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Bromma KFUK-KFUM
6  -  1  
18
09:15
lör
09:15    
F12/13, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F12/13 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P10, Väsby skolan
P10 » 
Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
8  -  5  
16
19:30
tor
19:30    
P08, Häggvikshallen
P08 » 
Sigtuna IF IBK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
 
12
19:00
sön
19:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Kungsängen IF  -      
12
16:45
sön
16:45    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Ängby IF
3  -  3  
12
16:45
sön
16:45    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Ängby IF
3  -  3  
12
15:30
sön
15:30    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK
0  -  5  
12
15:30
sön
15:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK
0  -  5  
12
14:15
sön
14:15    
P08, Sköndalshallen
P08 » 
Sköndals IK - Rotebro IS IBK
2  -  4  
12
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer, K-Rauta Arena
Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (B)6  -  1  
12
12:30
sön
12:30    
F12/13, Vaxholm innebandyhallen
F12/13 » 
Vaxholms IBF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
12
12:15
sön
12:15    
P11, Grimstahallen
P11 » 
Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
12
09:00
sön
09:00    
F14/F15, Rotebrohallen (Nya)
F14/F15 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Knattecup
  -      
12
sön
00:00    
P10, Mariebergs SK
P10 » 
INSTÄLLT - Rotebro IS IBK (B)
0  -  0  
11
16:45
lör
16:45    
P12/13, Rotebrohallen (Nya)
P12/13 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
  -      
11
13:45
lör
13:45    
P06, Silverdalshallen
P06 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK
2  -  0  
11
11:30
lör
11:30    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
8  -  1  
11
11:30
lör
11:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
8  -  1  
11
11:15
lör
11:15    
Veteraner, Åbyhallen - Haninge
Västerhaninge IBK - Rotebro IS IBK6  -  5  
11
09:30
lör
09:30    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF
5  -  4  
 
05
18:15
sön
18:15    
P09, Danderyds gymnasium
P09 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
16:15
sön
16:15    
Herrjuniorer, Töjnahallen
Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (A)6  -  3  
05
16:00
sön
16:00    
F05/06, Tungelsta Sporthall
F05/06 » 
Tungelsta IF - Rotebro IS IBK
1  -  4  
05
16:00
sön
16:00    
F07-08, Tungelsta Sporthall
F07-08 » 
Tungelsta IF - Rotebro IS IBK
1  -  4  
05
13:30
sön
13:30    
P07, Tomtbergahallen
P07 » 
Huddinge IBS - Rotebro IS IBK
6  -  1  
05
11:15
sön
11:15    
P10, Ulriksdalshallen
P10 » 
Råsunda IS - Rotebro IS IBK (A)
1  -  7  
05
11:15
sön
11:15    
P11, Björkebyhallen
P11 » 
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (B)
  -      
04
16:00
lör
16:00    
F05/06, Rosendalsskolan Norra Sporthall
F05/06 » 
Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK
3  -  2  
04
16:00
lör
16:00    
F07-08, Rosendalsskolan Norra Sporthall
F07-08 » 
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
3  -  2  
04
15:15
lör
15:15    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK2  -  5  
04
14:30
lör
14:30    
P10, Engelbrektshallen
P10 » 
Karlbergs BK - Rotebro IS IBK (B)
1  -  2  
04
13:00
lör
13:00    
P09, Grindtorpshallen
P09 » 
Täby FC - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (B)
2  -  2  
04
11:15
lör
11:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Salems IF3  -  3  
04
09:30
lör
09:30    
F12/13, Rotebrohallen (Nya)
F12/13 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)
  -      
03
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK (A)17  -  6  
02
19:45
tor
19:45    
P06, Tallbackaskolan
P06 » 
Rotebro IS IBK - AIK IBF
5  -  4  
NOVEMBER 2021
 
28
15:00
sön
15:00    
F05/06, Väsby skolan
F05/06 » 
Väsby AIK - Rotebro IS IBK
4  -  2  
28
15:00
sön
15:00    
F07-08, Väsby skolan
F07-08 » 
Väsby AIK - Rotebro IS IBK
4  -  2  
28
13:15
sön
13:15    
Herrjuniorer, Väsby skolan
Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK (B)4  -  3  
28
13:15
sön
13:15    
Veteraner, Råstaparkhallen
Nyboda IBK - Rotebro IS IBK12  -  6  
28
12:00
sön
12:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK 4  -  4  
28
12:00
sön
12:00    
P06, Mälaröhallen, samling 11.15
P06 » 
Ekerö IK - Rotebro IS IBK
4  -  2  
28
10:45
sön
10:45    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
3  -  2  
28
10:45
sön
10:45    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
3  -  2  
27
16:15
lör
16:15    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A)
4  -  3  
27
15:00
lör
15:00    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A)
2  -  5  
27
14:40
lör
14:40    
F05/06, Silverdalshallen
F05/06 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK
1  -  1  
27
14:40
lör
14:40    
F07-08, Silverdalshallen
F07-08 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK
1  -  1  
27
13:45
lör
13:45    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)
4  -  4  
27
13:45
lör
13:45    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)
4  -  4  
27
12:45
lör
12:45    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (B) - Nacka IBK (B)
5  -  6  
27
12:15
lör
12:15    
Damlaget, Hallonbergshallen
Sundbybergs IK (A) - Rotebro IS IBK6  -  6  
27
11:45
lör
11:45    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (B)
4  -  5  
27
10:30
lör
10:30    
P12/13, Rotebrohallen (Nya)
P12/13 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
  -      
27
10:15
lör
10:15    
P08, Telefonplanshallen
P08 » 
Örby IS - Rotebro IS IBK
1  -  5  
27
09:00
lör
09:00    
F14/F15, Hässelby
F14/F15 » 
Hässelby - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P07, K-Rauta Arena
P07 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
1  -  5  
26
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IBK Uppsala Teknologer1  -  7  
23
20:00
tis
20:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (Div 1) - Tyresö Trollbäcken IBK (Allsv)4  -  8  
 
21
14:00
sön
14:00    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A)1  -  9  
21
13:30
sön
13:30    
P07, Hässelbyhallen
P07 » 
Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK
8  -  2  
21
12:30
sön
12:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Järfälla IBK (B)2  -  2  
21
11:30
sön
11:30    
P10, Åkersberga Sporthall A
P10 » 
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)
6  -  11
21
11:15
sön
11:15    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
1  -  0  
21
10:00
sön
10:00    
F05/06, Grindtorpshallen
F05/06 » 
Täby FC - Rotebro IS IBK
3  -  3  
21
10:00
sön
10:00    
F07-08, Grindtorpshallen
F07-08 » 
Täby FC - Rotebro IS IBK
3  -  3  
21
10:00
sön
10:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P08, Kungshallen Sporthallen
P08 » 
Kungsängens IF - Rotebro IS IBK
2  -  7  
21
10:00
sön
10:00    
P12/13, Rotebrohallen (Nya)
P12/13 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
  -      
20
17:45
lör
17:45    
F07-08, Engelbrektshallen
F07-08 » 
Norrtulls SK - Rotebro IS IBK
1  -  16
20
17:30
lör
17:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF5  -  5  
20
15:45
lör
15:45    
Damveteran, Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK 1  -  6  
20
14:45
lör
14:45    
Herrjuniorer, Torsviks Idrottshall
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK6  -  2  
20
14:30
lör
14:30    
F05/06, Tullingehallen
F05/06 » 
FBI Tullinge (A) - Rotebro IS IBK
0  -  4  
20
14:30
lör
14:30    
F07-08, Tullingehallen
F07-08 » 
FBI Tullinge - Rotebro IS IBK
0  -  4  
20
13:00
lör
13:00    
P09, Rotebrohallen (Nya)
P09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Täby FC
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P11, Rotebrohallen (Nya)
P11 » 
Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK
  -      
20
lör
00:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - INSTÄLLT PGA AV SJUKDOM HOS MOTSTÅNDARNA
  -      
19
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)2  -  7  
 
14
11:00
sön
11:00    
P08, Hässelbyhallen
P08 » 
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
3  -  6  
14
09:30
sön
09:30    
F14/F15, Viksjö Sporthall
F14/F15 » 
Järfälla knattecup - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
13
17:00
lör
17:00    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF 6  -  5  
13
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Jakobsbergs Sporthall
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK7  -  9  
13
15:45
lör
15:45    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (A)
4  -  10
13
15:30
lör
15:30    
Damlaget, Ormingehallen
Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK4  -  6  
13
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)4  -  5  
13
14:45
lör
14:45    
P07, Silverdalshallen
P07 » 
Töjnan IBK/Silverdals IF - Rotebro IS IBK
1  -  5  
13
14:30
lör
14:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Nacka IBK
  -      
13
13:15
lör
13:15    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK
9  -  4  
13
12:15
lör
12:15    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (B)
4  -  5  
13
12:00
lör
12:00    
P09, Silverdalshallen
P09 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
13
11:15
lör
11:15    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK
4  -  4  
13
10:00
lör
10:00    
P12/13, Rotebrohallen (Nya)
P12/13 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK
  -      
13
09:30
lör
09:30    
F05/06, Edsbergshallen
F05/06 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK
0  -  4  
13
09:15
lör
09:15    
P11, Vikingavallen
P11 » 
IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
13
09:00
lör
09:00    
F12/13, Rotebrohallen (Nya)
F12/13 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herrjuniorer, Rosershallen
Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK10  -  0  
10
20:15
ons
20:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF4  -  1  
08
20:00
mån
20:00    
Damveteran, Upplandsbro gymnasium
Kungsängen IF Innebandy - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
08
20:00
mån
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Björklinge BK5  -  7  
 
07
13:15
sön
13:15    
Veteraner, Töjnahallen
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK7  -  3  
06
18:00
lör
18:00    
F05/06, Bortamatch
F05/06 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
06
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - AIK IBF (A)7  -  7  
06
08:45
lör
08:45    
F05/06, Herresta Sporthall
F05/06 » 
Huddinge - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
13:00
fre
13:00    
F05/06, Viksjö Sporthall
F05/06 » 
Täby FC - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
12:45
fre
12:45    
F05/06, Bortamatch
F05/06 » 
Vaksala SK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
08:30
fre
08:30    
F05/06, Viksjö Sporthall
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Bele Barkarby IF-IBK F Röd
  -      
05
08:15
fre
08:15    
F05/06, Bortamatch
F05/06 » 
Åkersberga IBF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
20:00
tor
20:00    
Herrlaget, Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK8  -  7  
04
17:30
tor
17:30    
F05/06, Viksjö Sporthall
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Vaksala SK
  -      
OKTOBER 2021
 
31
15:00
sön
15:00    
P06, Vaxholm innebandyhallen
P06 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK
1  -  5  
31
14:15
sön
14:15    
Herrjuniorer, Telefonplanshallen
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK5  -  1  
31
11:45
sön
11:45    
P10, Västertorpshallen
P10 » 
Älvsjö AIK IBF (D) - Rotebro IS IBK (B)
3  -  8  
31
11:15
sön
11:15    
P10, Åkersberga Sporthall A
P10 » 
Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
5  -  4  
31
10:00
sön
10:00    
P12/13, Töjnahallen
P12/13 » 
Töjnan IBK (C) - Rotebro IS IBK
  -      
31
09:00
sön
09:00    
F12/13, Töjnahallen
F12/13 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK
  -      
30
16:45
lör
16:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Tungelsta IF
8  -  1  
30
15:30
lör
15:30    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Duvbo IK
3  -  7  
30
14:15
lör
14:15    
Damlaget, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK1  -  5  
30
14:15
lör
14:15    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF
5  -  4  
30
14:15
lör
14:15    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF
5  -  4  
30
13:15
lör
13:15    
P09, Rotebrohallen (Nya)
P09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Vallentuna IBK
  -      
29
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Tyresö Trollbäcken IBK3  -  9  
29
19:00
fre
19:00    
SK Vide - Rotebro IS IBK (B)13  -  1  
28
19:30
tor
19:30    
P08, Häggvikshallen
P08 » 
Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
2  -  4  
 
24
17:15
sön
17:15    
F05/06, Töjnahallen
F05/06 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
5  -  1  
24
17:15
sön
17:15    
F07-08, Töjnahallen
F07-08 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
5  -  1  
24
12:00
sön
12:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (B)0  -  4  
24
12:00
sön
12:00    
P08, Töjnahallen
P08 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK
3  -  7  
24
10:45
sön
10:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Väsby AIK
9  -  1  
24
10:00
sön
10:00    
F12/13, Björkebyhallen
F12/13 » 
Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10, Grindtorpshallen
P10 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
6  -  5  
24
09:30
sön
09:30    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC
3  -  7  
23
16:15
lör
16:15    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Enebybergs IF (A)4  -  7  
23
16:00
lör
16:00    
P07, Grindtorpshallen
P07 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
5  -  7  
23
14:45
lör
14:45    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Skogås/Trångsunds IBK 2  -  1  
23
14:00
lör
14:00    
Herrlaget, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF - Rotebro IS IBK5  -  3  
23
13:30
lör
13:30    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Ingarö IF
4  -  4  
23
13:30
lör
13:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Ingarö IF
4  -  4  
23
12:15
lör
12:15    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK
3  -  3  
23
12:15
lör
12:15    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK
3  -  3  
23
11:30
lör
11:30    
P11, Åkersberga Sporthall A
P11 » 
Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
23
10:15
lör
10:15    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (B) - Nockebyhovs IF
13  -  3  
23
10:00
lör
10:00    
P12/13, Grindtorpshallen
P12/13 » 
Täby FC (F) - Rotebro IS IBK
  -      
22
20:15
fre
20:15    
Herrjuniorer, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK6  -  2  
 
17
11:45
sön
11:45    
Herrjuniorer, Bro Sporthall
Bro IK - Rotebro IS IBK (B)3  -  9  
17
10:00
sön
10:00    
P07, Mälaröhallen
P07 » 
Ekerö IK - Rotebro IS IBK
2  -  10
16
17:15
lör
17:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Ingarö IF6  -  6  
16
14:45
lör
14:45    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Älvsjö AIK IBF
2  -  11
16
13:30
lör
13:30    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
1  -  11
16
12:15
lör
12:15    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Ingarö IF
6  -  4  
16
11:00
lör
11:00    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A)
1  -  4  
16
11:00
lör
11:00    
F14/F15, Hässelbyhallen
F14/F15 » 
Hässelby - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P09, Rotebrohallen (Nya)
P09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P11, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P11 » 
Rotebro IS IBK (B) - Bro IK (B)
  -      
16
09:15
lör
09:15    
F05/06, Torsviks Idrottshall
F05/06 » 
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK
4  -  4  
16
09:15
lör
09:15    
F07-08, Torsviks Idrottshall
F07-08 » 
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK
4  -  4  
16
09:00
lör
09:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
P10 » 
Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF
8  -  4  
15
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Älvsjö AIK IBF (B)10  -  7  
 
10
16:30
sön
16:30    
Veteraner, Tullingehallen
FBI Tullinge (A) - Rotebro IS IBK11  -  6  
10
16:00
sön
16:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK2  -  2  
10
14:45
sön
14:45    
Herrjuniorer, Tomtbergahallen
Huddinge IBS - Rotebro IS IBK2  -  1  
10
14:15
sön
14:15    
P07, Töjnahallen
P07 » 
Töjnan IBK Töjnan/Silverdal P07 - Rotebro IS IBK
0  -  8  
10
13:15
sön
13:15    
Damlaget, Råstaparkhallen
Råsunda IS - Rotebro IS IBK7  -  5  
10
12:15
sön
12:15    
F07-08, Viksjö Sporthall
F07-08 » 
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK
4  -  6  
10
11:45
sön
11:45    
P09, Åkersberga sporthall A
P09 » 
Åkersberga IBF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
10
10:15
sön
10:15    
P11, Viksjö Sporthall
P11 » 
Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
09
14:15
lör
14:15    
P08, Väsby skolan
P08 » 
Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK
6  -  4  
09
13:30
lör
13:30    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
1  -  3  
09
12:30
lör
12:30    
Damveteran, Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK 2  -  8  
09
11:00
lör
11:00    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK
4  -  1  
09
09:45
lör
09:45    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Sköndals IK
7  -  4  
08
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Balrog Botkyrka IK7  -  8  
06
19:30
ons
19:30    
Herrjuniorer, Ulriksdalshallen
AIK IBF - Rotebro IS IBK11  -  4  
 
03
16:00
sön
16:00    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Värmdö IF (A)
1  -  4  
03
14:15
sön
14:15    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF (B)
2  -  11
03
12:15
sön
12:15    
P10, Björkebyhallen
P10 » 
Bele Barkaby IF IBF - Rotebro IS IBK (A)
1  -  8  
03
11:15
sön
11:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK 9  -  2  
02
16:45
lör
16:45    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK10  -  1  
02
16:30
lör
16:30    
F12/13, Danderyds Gymnasium
F12/13 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
  -      
02
15:45
lör
15:45    
P07, Hjorthagshallen
P07 » 
Djurgårdens IF IBS (A) - Rotebro IS IBK
2  -  9  
02
15:30
lör
15:30    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK
7  -  3  
02
15:30
lör
15:30    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK
7  -  3  
02
14:30
lör
14:30    
P06, Hjorthagshallen
P06 » 
Djurgårdens IF IBS - Rotebro IS IBK
4  -  1  
02
14:15
lör
14:15    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A)
10  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Rotebro IS IBK7  -  1  
02
09:15
lör
09:15    
P12/13, Vikingavallen
P12/13 » 
IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK
  -      
01
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Värmdö IF (A)5  -  4  
SEPTEMBER 2021
 
28
20:00
tis
20:00    
Herrjuniorer, K-Rauta Arena
Täby FC - Rotebro IS IBK11  -  4  
28
17:15
tis
17:15    
F07-08, Silverdalshallen
F07-08 » 
Silverdal - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
 
26
18:00
sön
18:00    
Damveteran, Stavsborgshallen
Älta IF - Rotebro IS IBK 0  -  8  
26
16:00
sön
16:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Väsby AIK3  -  8  
26
14:00
sön
14:00    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)6  -  8  
25
15:00
lör
15:00    
F05/06, Rikstenshallen
F05/06 » 
FBI Tullinge - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Tullingehallen
FBI Tullinge (A) - Rotebro IS IBK4  -  8  
24
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Farsta IBK4  -  8  
 
19
17:30
sön
17:30    
Herrlaget, Västertorpshallen
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK10  -  4  
19
14:30
sön
14:30    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P08, Rotebrohallen (Nya)
P08 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Rosersberg Arlanda 19
  -      
18
10:45
lör
10:45    
P08, Grindtorpshallen
P08 » 
Täby - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
13
17:50
mån
17:50    
P10, Sollentuna Sim och Sporthall
P10 » 
AIK - Rotebro P10 Röd
3  -  4  
 
12
19:30
sön
19:30    
F05/06, Silverdalshallen
 
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Älvsjö AIK IBF
  -      
12
18:00
sön
18:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) (Div 1) - Högalids IF (A) (Div 2)8  -  3  
12
16:10
sön
16:10    
F05/06, Silverdalshallen
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Offensiv Lidingö
  -      
12
16:10
sön
16:10    
P10, Sollentuna Sim och Sporthall
P10 » 
AIK - Rotebro P10 Blå
2  -  5  
12
15:20
sön
15:20    
P10, Sollentuna Sim och Sporthall
P10 » 
Töjnan lag 2 - Rotebro P10 Röd
2  -  5  
12
13:40
sön
13:40    
P10, Häggvikshallen
P10 » 
Rotebro P10 Blå - Enebybergs IF
2  -  3  
12
13:00
sön
13:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (Div 1) - Vendelsö IK (A) (Div 1)3  -  1  
12
10:00
sön
10:00    
P09, Bortamatch
P09 » 
Silverdal - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
12
08:00
sön
08:00    
P09, Bortamatch
P09 » 
Täby - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
12
07:50
sön
07:50    
F05/06, Arena Satelliten
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
11
17:50
lör
17:50    
P10, Häggvikshallen
P10 » 
Töjnan lag 2 - Rotebro IS Innebandyklubb
2  -  6  
11
17:00
lör
17:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (Div 1) - Högdalens AIS (Div 3)8  -  1  
11
16:10
lör
16:10    
P10, Häggvikshallen
P10 » 
Rotebro P10 Blå - Bele Barkarby
1  -  2  
11
13:40
lör
13:40    
F05/06, Silverdalshallen
F05/06 » 
Töjnan IBF - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
11
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
IBF Offensiv Lidingö (Div 2) - Rotebro IS IBK (Div 1)2  -  14
11
12:00
lör
12:00    
F05/06, Silverdalshallen
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Älvsjö AIK IBF
  -      
11
10:20
lör
10:20    
P10, Häggvikshallen
P10 » 
Rotebro P10 Röd - Karlbergs BK
3  -  2  
11
10:00
lör
10:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Vendelsö IK (A) (Div 3) - Rotebro IS IBK (A) (Div 1)2  -  6  
11
09:00
lör
09:00    
P09, Bortamatch
P09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Töjnan
  -      
11
08:40
lör
08:40    
F05/06, Silverdalshallen
F05/06 » 
Väsby AIK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
10
15:00
fre
15:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
IBF Offensiv Lidingö (A) (Div 2) - Rotebro IS IBK (A) (Div 1)2  -  5  
10
07:50
fre
07:50    
P10, Häggvikshallen
P10 » 
Töjnan Lag 1 - Rotebro P10 Röd
1  -  5  
 
05
21:20
sön
21:20    
P07, Söderbymalmshallen
 
P07 » 
- Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
15:00
sön
15:00    
Herrjuniorer, Kvarnängshallen
Rotebro IS IBK (A) - Salems IF (A)2  -  3  
05
12:10
sön
12:10    
P07, Torvalla Träningshall
 
P07 » 
- Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
17:00
lör
17:00    
Herrjuniorer, Kvarnängshallen
Rotebro IS IBK (A) - Nynäshamns IBK11  -  2  
04
15:30
lör
15:30    
P07, Lyckebyhallen
P07 » 
Huddinge IBS - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
12:10
lör
12:10    
P07, Lyckebyhallen
P07 » 
FBI Tullinge - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
03
20:20
fre
20:20    
P07, Tungelstahallen
P07 » 
Bromma KFUM - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
03
10:00
fre
10:00    
Herrjuniorer, Kvarnängshallen
Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK (A)3  -  3  
AUGUSTI 2021
 
29
09:45
sön
09:45    
P08, Rotebrohallen (Nya)
 
P08 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - P-07 och P-09
  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
13:00
lör
13:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
 
P06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb -
  -      
28
10:00
lör
10:00    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - IK Tomtberga
  -      
25
19:00
ons
19:00    
Damlaget, IFU Arena
IBK Uppsala Teknologer - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
15
15:00
sön
15:00    
Damlaget, IFU arena
Rotebro IS Innebandyklubb - Hagunda IF  -      
14
15:00
lör
15:00    
Damlaget, IFU Arena
Rotebro IS Innebandyklubb - IBK Uppsala Teknologer  -      
JUNI 2021
 
22
19:00
tis
19:00    
Herrlaget, Bortamatch
 
- Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
14
17:45
mån
17:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - AIK  -      
 
08
18:30
tis
18:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebros Damlag  -      
08
18:30
tis
18:30    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebro Damlag
  -      
 
06
13:00
sön
13:00    
F05/06, Rotebrohallen (Nya)
F05/06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
06
11:00
sön
11:00    
F07-08, Rotebrohallen (Nya)
F07-08 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
06
09:00
sön
09:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
 
P10 » 
- Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
 
P10 » 
- Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
13:00
lör
13:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Väsby AIK
  -      
05
09:00
lör
09:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
 
P10 » 
- Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
 
Huvudsponsorer
Materialleverantörer
Sponsorer
Övriga partners
Stöd RIS IBK via: