Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
FEBRUARI 2019
 
17
18:45
sön
18:45    
Damlaget, Viksjö Sporthall
Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)4  -  1  
17
18:45
sön
18:45    
Damer div. 3, Viksjö Sporthall
Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)4  -  1  
17
16:00
sön
16:00    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Huddinge IBS (A)3  -  4  
17
16:00
sön
16:00    
Herrlaget, Jakobsbergs Sporthall
Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK5  -  4  
17
14:15
sön
14:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (D) - Mariebergs SK4  -  1  
17
13:15
sön
13:15    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A)
  -      
17
11:15
sön
11:15    
P07, Åkersberga Sporthall A
P07 » 
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
17
09:15
sön
09:15    
F06-F07-08, Björkebyhallen
Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK  -      
16
16:45
lör
16:45    
P04, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P04 » 
IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (A)
1  -  5  
16
16:15
lör
16:15    
F03/F04/05, Grindtorpshallen
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK3  -  1  
16
15:15
lör
15:15    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Ingarö IF
7  -  3  
16
14:15
lör
14:15    
F03/F04/05, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK  -      
16
13:45
lör
13:45    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö13  -  5  
16
13:00
lör
13:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (E)
  -      
16
12:30
lör
12:30    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Flickor Röd1  -  4  
16
12:15
lör
12:15    
Herrar div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (B)9  -  9  
16
12:15
lör
12:15    
Herrjuniorer, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (B)9  -  9  
16
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Ängby IF   -      
16
12:00
lör
12:00    
P05, Hallonbergshallen
P05 » 
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK
5  -  14
16
12:00
lör
12:00    
P06, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P06 » 
IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK
  -      
16
11:15
lör
11:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK
2  -  3  
16
11:00
lör
11:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A)
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK (B)
2  -  5  
16
10:00
lör
10:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B)
  -      
16
09:30
lör
09:30    
F09, Skarpängskolan B
F09 » 
Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
  -      
15
20:15
fre
20:15    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
3  -  2  
15
20:00
fre
20:00    
Herrjuniorer, Grindtorpshallen
Täby FC - Rotebro IS IBK10  -  7  
11
21:15
mån
21:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)17  -  5  
 
10
19:30
sön
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Stenhagens KK1  -  3  
10
17:30
sön
17:30    
Veteraner, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK - FBI Tullinge4  -  5  
10
15:00
sön
15:00    
P08, Skärgårdsstadshallen
P08 » 
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
10
13:15
sön
13:15    
P05, Ulriksdalshallen
P05 » 
AIK IBF - Rotebro IS IBK (B)
8  -  3  
10
13:15
sön
13:15    
P06, Åkersberga Sporthall A
P06 » 
Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK
  -      
10
12:45
sön
12:45    
Damlaget, Råstaparkhallen
AIK IBF - Rotebro IS IBK (A)8  -  2  
10
11:15
sön
11:15    
Herrjuniorer, Kallhälls sporthall
Stäkets IF - Rotebro IS IBK (C)5  -  3  
10
10:00
sön
10:00    
F03/F04/05, Kallhälls sporthall
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK 11  -  0  
10
10:00
sön
10:00    
P05, Grimstahallen
P05 » 
Ängby IF - Rotebro IS IBK
1  -  2  
10
09:30
sön
09:30    
P04, Tyresöhallen
P04 » 
Tyresö Trollbäcken IBK - Rotebro IS IBK
10  -  2  
10
09:15
sön
09:15    
F06-F07-08, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK  -      
09
16:30
lör
16:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A)8  -  6  
09
16:00
lör
16:00    
P09, Skarpängskolan B
P09 » 
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
  -      
09
15:30
lör
15:30    
Damveteran, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (C)2  -  1  
09
13:45
lör
13:45    
Herrar div. 3, Hallonbergshallen
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK (B)7  -  7  
09
13:45
lör
13:45    
Herrjuniorer, Hallonbergshallen
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK (B)7  -  7  
09
13:45
lör
13:45    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (B)
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - IK Sätra4  -  6  
09
13:00
lör
13:00    
P08, Skarpängskolan B
P08 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
09
12:30
lör
12:30    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF   -      
09
12:00
lör
12:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A)
  -      
09
11:15
lör
11:15    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (A)
3  -  4  
09
10:30
lör
10:30    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS IBK - Norrtulls SK
  -      
09
10:15
lör
10:15    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Kungsängens IF 2  -  6  
09
10:15
lör
10:15    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Kungsängens IF 2  -  6  
09
10:00
lör
10:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF
2  -  6  
09
09:15
lör
09:15    
F06-F07-08, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK  -      
09
09:00
lör
09:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
  -      
08
20:15
fre
20:15    
Herrjuniorer, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (D)4  -  3  
08
19:00
fre
19:00    
P03, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P03 » 
IK Frej TäbyIBK - Rotebro IS IBK
0  -  4  
 
03
18:30
sön
18:30    
Herrjuniorer, Björkebyhallen
Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)6  -  6  
03
16:15
sön
16:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC5  -  1  
03
16:15
sön
16:15    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC
5  -  1  
03
15:30
sön
15:30    
P03, Viksjö Sporthall
P03 » 
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK
1  -  4  
03
14:45
sön
14:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (D) - Djurgårdens IF IBS (A)3  -  9  
03
13:15
sön
13:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Täby FC (C)2  -  2  
03
12:45
sön
12:45    
P06, Silverdalshallen
P06 » 
Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P07, Arena Satelliten
P07 » 
Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P05, Grindtorpshallen
P05 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
4  -  2  
02
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Farstahallen 3
Farsta IBK (A) - Rotebro IS IBK (A)5  -  3  
02
14:45
lör
14:45    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B)
4  -  7  
02
14:00
lör
14:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)  -      
02
13:30
lör
13:30    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A)5  -  7  
02
13:30
lör
13:30    
P05, Mälaröhallen
P05 » 
Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B)
5  -  3  
02
13:30
lör
13:30    
Veteraner, Sollentuna sim och sporthall
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK5  -  4  
02
13:00
lör
13:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF (A)
  -      
02
12:15
lör
12:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Huddinge IBS (A)
1  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
  -      
02
11:15
lör
11:15    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
  -      
02
11:00
lör
11:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Täby FC (B)  -      
02
10:30
lör
10:30    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Vällingby BK2  -  1  
02
10:30
lör
10:30    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Vällingby BK2  -  1  
02
09:30
lör
09:30    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS IBK - Bro IK
  -      
02
09:00
lör
09:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - AIK IBF
  -      
01
19:00
fre
19:00    
P04, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P04 » 
IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (A)
7  -  3  
JANUARI 2019
 
29
19:15
tis
19:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A)4  -  7  
28
19:30
mån
19:30    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK/Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B)0  -  8  
 
27
17:00
sön
17:00    
P05, Bodals Bollhall
P05 » 
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK
2  -  1  
27
15:00
sön
15:00    
Herrlaget, Arena Jernvallen
Sandvikens AIK - Rotebro IS IBK2  -  5  
27
14:15
sön
14:15    
P08, Mörbyhallen
P08 » 
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A)
  -      
27
13:15
sön
13:15    
P06, Väsby skolan
P06 » 
Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
27
13:00
sön
13:00    
F06-F07-08, Skärgårdsstadshallen
Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK  -      
27
12:15
sön
12:15    
P07, Björkebyhallen
P07 » 
Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
27
11:15
sön
11:15    
Damjuniorer, Arena Satelliten
Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK 4  -  5  
27
10:00
sön
10:00    
Herrjuniorer, Arena Satelliten
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF4  -  2  
27
10:00
sön
10:00    
P03, Arena Satelliten
P03 » 
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF
4  -  2  
27
09:00
sön
09:00    
P04, Hässelbyhallen
P04 » 
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK (A)
7  -  2  
27
09:00
sön
09:00    
P08, Björkebyhallen
P08 » 
Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK
  -      
27
09:00
sön
09:00    
P09, Kallhälls sporthall
P09 » 
Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK
  -      
26
18:45
lör
18:45    
F03/F04/05, Innebandyhallen Vaxholm
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK 5  -  1  
26
17:30
lör
17:30    
F03/F04/05, Innebandyhallen Vaxholm
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK  -      
26
15:00
lör
15:00    
Herrar div. 3, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK (B) - Sickla IBK5  -  8  
26
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK (B) - Sickla IBK5  -  8  
26
14:45
lör
14:45    
P04, Söderbymalmskolan
P04 » 
Västerhaninge IBK - Rotebro IS IBK
7  -  1  
26
14:30
lör
14:30    
F09, Myrsjöskolan
F09 » 
Sickla IF - Rotebro IS IBK
  -      
26
12:00
lör
12:00    
Herrjuniorer, Hallonbergshallen
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK (D)3  -  10
26
11:00
lör
11:00    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)8  -  3  
26
11:00
lör
11:00    
F06-F07-08, Brotorpshallen
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK  -      
26
09:45
lör
09:45    
P06, Sollentuna sim och sporthall
P06 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF
  -      
26
08:45
lör
08:45    
P07, Sollentuna sim och sporthall
P07 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (B)
  -      
26
08:00
lör
08:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF
2  -  4  
25
20:00
fre
20:00    
Herrjuniorer, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK9  -  5  
25
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK (C)7  -  3  
24
18:15
tor
18:15    
P03, Hässelbyhallen
P03 » 
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
2  -  4  
23
19:15
ons
19:15    
Damjuniorer, Ulriksdalshallen
AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)3  -  8  
 
20
19:15
sön
19:15    
Herrjuniorer, Västertorpshallen
Älvsjö AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)3  -  7  
20
17:30
sön
17:30    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF (A)7  -  2  
20
16:00
sön
16:00    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (A)3  -  8  
20
15:45
sön
15:45    
F03/F04/05, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK3  -  1  
20
14:45
sön
14:45    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK
2  -  2  
20
12:00
sön
12:00    
P06, Arena Satelliten
P06 » 
Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P08, Kallhälls sporthall
P08 » 
Stäkets IF - Rotebro IS IBK
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P09, Arena Satelliten
P09 » 
Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK
  -      
19
17:30
lör
17:30    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Töjnan IBK (A) Ändras!! - Rotebro IS IBK
  -      
19
17:30
lör
17:30    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro (flyttad bortamatch) - Töjnan
  -      
19
16:30
lör
16:30    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Kungsängens IF
  -      
19
16:00
lör
16:00    
Damveteran, Ekilla Sporthall
Arlanda IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)4  -  6  
19
15:15
lör
15:15    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Ängby IF 1  -  6  
19
15:00
lör
15:00    
Damer div. 3, Hallonbergshallen
Sundbybergs IK (B) - Rotebro IS IBK (B)4  -  5  
19
14:00
lör
14:00    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)  -      
19
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK8  -  4  
19
12:45
lör
12:45    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
3  -  2  
19
12:15
lör
12:15    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A)  -      
19
11:30
lör
11:30    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A)
4  -  3  
19
11:15
lör
11:15    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF
  -      
19
11:00
lör
11:00    
Damlaget, Fleminghallen
Huddinge IBS - Rotebro IS IBK (A)13  -  3  
19
10:15
lör
10:15    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK   -      
19
10:15
lör
10:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Segeltorps IF (A)
10  -  0  
19
09:00
lör
09:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (C)
1  -  9  
19
08:45
lör
08:45    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS IBK - Enebybergs IF
  -      
19
08:45
lör
08:45    
F10/11, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
 
F10/11 » 
Rotebro IS Innebandyklubb -
  -      
16
18:30
ons
18:30    
Damjuniorer, Tyresöhallen
Nacka Wallenstam IBK - Rotebro IS IBK 8  -  3  
15
20:00
tis
20:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (A)4  -  8  
 
13
19:30
sön
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Storvreta IBK1  -  2  
13
18:15
sön
18:15    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (D)
  -      
13
16:15
sön
16:15    
P06, Mörbyhallen
P06 » 
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK
  -      
13
14:00
sön
14:00    
P04, Grindtorpshallen
P04 » 
Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (A)
4  -  6  
13
13:15
sön
13:15    
F06-F07-08, Mörbyhallen
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK  -      
13
13:15
sön
13:15    
Herrjuniorer, Ulriksdalshallen
AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK 5  -  3  
13
13:15
sön
13:15    
P03, Ulriksdalshallen
P03 » 
AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK
5  -  3  
13
12:15
sön
12:15    
P05, Grimstahallen
P05 » 
Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (B)
0  -  8  
13
12:00
sön
12:00    
P05, Prästängshallen
P05 » 
Sigtuna IF IBK (B) - Rotebro IS IBK
5  -  1  
13
08:30
sön
08:30    
F09, Viksjö Sporthall
F09 » 
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK
  -      
12
18:30
lör
18:30    
Herrar div. 3, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)8  -  5  
12
18:30
lör
18:30    
Herrjuniorer, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)8  -  5  
12
17:15
lör
17:15    
P05, Hammarbackens Sporthall
P05 » 
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
2  -  3  
12
15:45
lör
15:45    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A)6  -  4  
12
14:30
lör
14:30    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Västerhaninge IBK3  -  6  
12
13:45
lör
13:45    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Väsby IBK3  -  4  
12
13:00
lör
13:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK8  -  3  
12
11:45
lör
11:45    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK/Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A)0  -  3  
12
11:15
lör
11:15    
P08, Åkersberga Sporthall A
P08 » 
Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
12
10:30
lör
10:30    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
1  -  5  
12
10:00
lör
10:00    
P07, Skarpängskolan A
P07 » 
Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
  -      
12
09:00
lör
09:00    
F03/F04/05, Smedsgärdshallen
Väsby IBK - Rotebro IS IBK  -      
12
09:00
lör
09:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (F)
  -      
11
20:15
fre
20:15    
Herrar div. 3, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - IS Bar Central Nytorget3  -  7  
11
20:15
fre
20:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - IS Bar Central Nytorget3  -  7  
11
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Olandshallen
Alunda IBF - Rotebro IS IBK5  -  3  
09
19:30
ons
19:30    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK7  -  4  
07
20:15
mån
20:15    
Herrjuniorer, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)7  -  2  
 
06
17:05
sön
17:05    
F06-F07-08, Fyrishov hall F
Vaksala SK F08-2 - Rotebro IBK F08 Röd  -      
06
16:30
sön
16:30    
P04, Väsby skolan
P04 » 
Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
4  -  6  
06
14:55
sön
14:55    
P07, IFU Arena D
P07 » 
Västerås - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
06
14:30
sön
14:30    
Herrjuniorer, Innebandyhallen Vaxholm
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (C)4  -  4  
06
12:30
sön
12:30    
P07, Tiundaskolan
P07 » 
SK Vide - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
06
11:45
sön
11:45    
F06-F07-08, Ärentunaskolan 1
Rotebro IBK F08 Röd - Storvreta IBK F08-2  -      
05
18:55
lör
18:55    
P07, IFU Arena A
 
P07 » 
Sundsvall GBK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
15:30
lör
15:30    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A)4  -  8  
05
14:00
lör
14:00    
F06-F07-08, Fyrishov hall B
Rotebro IBK F08 Röd - Northern Stars   -      
05
13:00
lör
13:00    
F10/11, Bortamatch
F10/11 » 
IK Frej - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
13:00
lör
13:00    
P04, Väsby skolan
P04 » 
Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
6  -  5  
05
12:30
lör
12:30    
P07, Fyrisskolan
P07 » 
FBI Tullinge - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
11:00
lör
11:00    
F06-F07-08, IFU Arena E
Rotebro IBK F06 L Blå - Sundsvalls IBF Nord F06 L  -      
05
11:00
lör
11:00    
P05, Bortamatch
P05 » 
Olofströms IBK - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
09:00
lör
09:00    
P05, Bortamatch
P05 » 
FC Helsingborg 2 - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
05
08:00
lör
08:00    
F06-F07-08, IFU Arena B
Bälinge IF F08/09 - Rotebro IBK F08 Röd  -      
04
21:00
fre
21:00    
F06-F07-08, Ärentunaskolan 1
Rotebro IBK F06 L Blå - Salems IF F06 L-1  -      
04
21:00
fre
21:00    
P07, IFU Arena A
P07 » 
Linköping - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
17:10
fre
17:10    
F06-F07-08, Tiundaskolan
Rotebro IBK F08 Röd - Vaksala SK F08-1  -      
04
16:15
fre
16:15    
P07, Fyrishov Hall F
 
P07 » 
Rockets - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
12:55
fre
12:55    
F06-F07-08, IFU Arena B
Vaksala SK F06 L - Rotebro IBK F06 L Blå  -      
04
09:20
fre
09:20    
P05, Bortamatch
P05 » 
Surte IS - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
09:20
fre
09:20    
P05, Bortamatch
P05 » 
FBC Kalmarsund Ungdom - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
04
08:00
fre
08:00    
P06, Bortamatch
P06 » 
STORVRETA CUP - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
03
13:40
tor
13:40    
P05, Bortamatch
P05 » 
IBF Backadalen - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
03
13:40
tor
13:40    
P05, Bortamatch
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Esbjerg Sharks
  -      
03
12:10
tor
12:10    
F06-F07-08, IFU Arena D
Åkersberga IBF F08 Svart - Rotebro IBK F08 Röd  -      
DECEMBER 2018
 
29
09:50
lör
09:50    
Damlaget, IFU Arena
Sigtuna IF IBF - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
21:00
fre
21:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Stenfors IBK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Tyresö Trollbäcken - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
17:00
fre
17:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
AIK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
15:20
fre
15:20    
Damlaget, Fyrishov hall A - Uppsala
Northern Stars - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
12:00
fre
12:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Skälby - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
10:00
fre
10:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Alunda - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
28
08:00
fre
08:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Onyx - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
22:55
tor
22:55    
Damlaget, IFU Arena A - Uppsala
Rotebro IS Innebandyklubb - Valbo IBF DJA  -      
27
21:00
tor
21:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
FBC Sundsvall - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
19:00
tor
19:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Storvreta IBK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
17:00
tor
17:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Järna SK - Rotebro IS IBK  -      
27
13:00
tor
13:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Ingarö - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
11:00
tor
11:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Tyresö Trollbäcken - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
10:50
tor
10:50    
Damlaget, IFU Arena A - Uppsala
Täby FC DJ Elit - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
27
09:00
tor
09:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Bällinge - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
17
19:30
mån
19:30    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Rotebro IS IBK/Töjnan IBK - Huddinge IK (B)1  -  6  
 
16
18:00
sön
18:00    
P05, Mörbyhallen
P05 » 
Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK
3  -  2  
16
18:00
sön
18:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
  -      
16
17:30
sön
17:30    
P03, Björkebyhallen
P03 » 
Flyttad!!! - Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK
  -      
16
17:15
sön
17:15    
F06-F07-08, Danderyds Gymnasium
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK  -      
16
16:45
sön
16:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)2  -  1  
16
16:15
sön
16:15    
P09, Danderyds Gymnasium
P09 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
  -      
16
16:00
sön
16:00    
Damer div. 3, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (C) - Rotebro IS IBK (B)2  -  6  
16
15:15
sön
15:15    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK  -      
16
14:15
sön
14:15    
P06, Mörbyhallen
P06 » 
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK
  -      
16
14:15
sön
14:15    
P07, Rotebrohallen (Nya)
P07 » 
Rotebro IS IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A)
  -      
16
13:45
sön
13:45    
F03/F04/05, Herresta Sporthall
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK 8  -  2  
16
13:15
sön
13:15    
Damlaget, Råstaparkhallen
Råsunda IS - Rotebro IS IBK (A)9  -  4  
16
13:15
sön
13:15    
Herrjuniorer, Ulriksdalshallen
AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B)7  -  4  
16
13:00
sön
13:00    
Veteraner, Söderbymalmskolan
IK Malmen - Rotebro IS IBK8  -  8  
16
12:00
sön
12:00    
P07, Kallhälls sporthall
P07 » 
Stäkets IF - Rotebro IS IBK
  -      
15
17:00
lör
17:00    
Herrjuniorer, Mälaröhallen
Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (D)7  -  5  
15
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Ekilla Sporthall
Arlanda IBK - Rotebro IS IBK (C)13  -  2  
15
15:30
lör
15:30    
P04, Tomtbergahallen
P04 » 
Huddinge IBS - Rotebro IS IBK
14  -  3  
15
15:00
lör
15:00    
P06, Bodals Bollhall
P06 » 
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK
  -      
15
14:00
lör
14:00    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb -
  -      
15
13:30
lör
13:30    
F10/11, Rotebrohallen (Nya)
 
F10/11 » 
Rotebro IS Innebandyklubb -
  -      
15
12:00
lör
12:00    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK0  -  4  
15
11:00
lör
11:00    
P08, Väsby Högstadieskola, skolvägen 11, Upplands Väsb
P08 » 
Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
15
08:00
lör
08:00    
P10, Rotebrohallen (Nya)
 
P10 » 
Rotebro IS Innebandyklubb -
  -      
14
19:45
fre
19:45    
Herrjuniorer, Mörbyhallen
Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK4  -  6  
14
19:00
fre
19:00    
F06-F07-08, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK  -      
 
09
16:45
sön
16:45    
P04, Åkersberga Sporthall A
P04 » 
Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK (A)
4  -  1  
09
16:00
sön
16:00    
Damer div. 3, Silverdalshallen
Turebergs IF - Rotebro IS IBK (B)10  -  6  
09
13:00
sön
13:00    
P05, Ulriksdalshallen
P05 » 
AIK IBF - Rotebro IS IBK
10  -  1  
09
10:15
sön
10:15    
Veteraner, Råstaparkhallen
Nyboda IBK - Rotebro IS IBK11  -  6  
09
09:00
sön
09:00    
F03/F04/05, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK5  -  0  
08
16:00
lör
16:00    
Damveteran, Hallonbergshallen
Duvbo IK (C) - Rotebro IS IBK (B)1  -  3  
08
15:00
lör
15:00    
Herrar div. 3, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (A)3  -  8  
08
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (A)3  -  8  
08
14:00
lör
14:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Grimsta AIK (B)
  -      
08
13:45
lör
13:45    
F09, Riddersvik
F09 » 
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
  -      
08
13:30
lör
13:30    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A)
1  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK  -      
08
12:15
lör
12:15    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)1  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK3  -  9  
08
11:00
lör
11:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (B)
1  -  5  
08
11:00
lör
11:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (E)
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF (A)
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P07, Hagnäshallen
P07 » 
Kungsängens IF - Rotebro IS IBK (B)
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (D)
  -      
07
20:15
fre
20:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Vendelsö IK (A)1  -  5  
07
19:30
fre
19:30    
Damjuniorer, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)6  -  4  
05
18:45
ons
18:45    
Herrjuniorer, Sollentuna Sim och Sporthall
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
04
19:45
tis
19:45    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Huddinge IBS6  -  2  
 
02
16:45
sön
16:45    
Herrjuniorer, Viksjö Sporthall
Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)6  -  7  
02
15:15
sön
15:15    
Herrar div. 3, Bro Sporthall
Bro IK - Rotebro IS IBK (B)5  -  7  
02
15:15
sön
15:15    
Herrjuniorer, Bro Sporthall
Bro IK - Rotebro IS IBK (B)5  -  7  
02
11:30
sön
11:30    
P05, Grindtorpshallen
P05 » 
Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (B)
3  -  1  
02
09:00
sön
09:00    
P07, Hässelbyhallen
P07 » 
Hässelby SK IBK ( B ) - Rotebro IS IBK
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P08, Silverdalshallen
P08 » 
Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P09, Kallhälls sporthall
P09 » 
Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK
  -      
01
16:00
lör
16:00    
F03/F04/05, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK 2  -  7  
01
15:15
lör
15:15    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)7  -  8  
01
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, Väsby skolan
Grimsta AIK - Rotebro IS IBK 0  -  6  
01
15:00
lör
15:00    
P03, Väsby skolan
P03 » 
Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
0  -  6  
01
14:15
lör
14:15    
Herrjuniorer, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - FBI Tullinge (A)3  -  5  
01
13:45
lör
13:45    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Järfälla IBK1  -  7  
01
12:30
lör
12:30    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Erikslunds KF
4  -  4  
01
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Skarpängskolan A
Täby FC (D) - Rotebro IS IBK  -      
01
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK  -      
01
12:00
lör
12:00    
P08, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P08 » 
IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A)
  -      
01
11:15
lör
11:15    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - IK Frej
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P04, Farstahallen 1
P04 » 
Farsta IBK - Rotebro IS IBK
14  -  4  
01
10:00
lör
10:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Bromma KFUK-KFUM
1  -  4  
01
10:00
lör
10:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK (B) - Bro IK
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A)
  -      
NOVEMBER 2018
 
30
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö2  -  2  
 
25
18:00
sön
18:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK
  -      
25
17:00
sön
17:00    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Norrtull
  -      
25
16:30
sön
16:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Danderyds SK IBF1  -  3  
25
15:45
sön
15:45    
F03/F04/05, Björkebyhallen
Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK7  -  0  
25
15:00
sön
15:00    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Sköndals IK 4  -  6  
25
13:15
sön
13:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (D) - Hammarby IF IBF4  -  4  
25
10:00
sön
10:00    
P07, Silverdalshallen
P07 » 
Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
24
18:00
lör
18:00    
P03, Bodals Bollhall
P03 » 
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK
2  -  3  
24
16:00
lör
16:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Sigtuna IF IBK10  -  2  
24
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Hall 2000
Rasbo IK - Rotebro IS IBK4  -  2  
24
16:00
lör
16:00    
P05, Stora Mossen 1
P05 » 
Mariebergs SK - Rotebro IS IBK
  -      
24
15:00
lör
15:00    
P06, Väsby skolan
P06 » 
Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
  -      
24
14:30
lör
14:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Grimsta AIK (A)3  -  4  
24
14:00
lör
14:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK
  -      
24
13:15
lör
13:15    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Jakobsbergs IBF
1  -  6  
24
13:00
lör
13:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A)
  -      
24
12:00
lör
12:00    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Väsby IBK2  -  1  
24
11:00
lör
11:00    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Sköndals IK2  -  8  
24
11:00
lör
11:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A)  -      
24
10:00
lör
10:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B)
  -      
24
09:30
lör
09:30    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Silverdals IF
10  -  2  
24
09:00
lör
09:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A)
  -      
23
18:00
fre
18:00    
Herrjuniorer, IFU Arena A
IK Sirius FBC - Rotebro IS IBK15  -  3  
21
20:45
ons
20:45    
Herrjuniorer, Tomtbergahallen
Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK (A)2  -  1  
21
19:15
ons
19:15    
Damer div. 3, Ulriksdalshallen
AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)2  -  4  
20
20:00
tis
20:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (A)3  -  4  
19
18:15
mån
18:15    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - IK Frej TäbyIBK
3  -  3  
 
18
19:30
sön
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Täby FC2  -  8  
18
16:30
sön
16:30    
P04, Mörbyhallen
P04 » 
Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
18
15:30
sön
15:30    
P07, Innebandyhallen Vaxholm
P07 » 
Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK
  -      
18
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer, Tallbackaskolan
AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK (D)4  -  4  
18
13:00
sön
13:00    
Damjuniorer, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)1  -  7  
18
11:00
sön
11:00    
F06-F07-08, Grimstahallen
Ängby IF - Rotebro IS IBK  -      
18
10:00
sön
10:00    
P08, Arena Satelliten
P08 » 
Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
17
16:15
lör
16:15    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF
1  -  5  
17
16:15
lör
16:15    
Veteraner, Högdalshallen
Högdalens AIS - Rotebro IS IBK7  -  3  
17
15:00
lör
15:00    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb Röd medellätt - Väsby IBK  -      
17
14:45
lör
14:45    
Herrjuniorer, Mälaröhallen
Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK (B)13  -  1  
17
13:30
lör
13:30    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC
2  -  0  
17
12:15
lör
12:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C)
6  -  5  
17
12:00
lör
12:00    
Damer div. 3, Hagnäshallen
Kungsängens IF - Rotebro IS IBK (B)5  -  6  
17
12:00
lör
12:00    
P05, Lyckeby Sporthall
P05 » 
Vendelsö IK (B) - Rotebro IS IBK
2  -  5  
17
12:00
lör
12:00    
P08, Skarpängskolan B
P08 » 
Täby FC (F) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
17
11:00
lör
11:00    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK/Töjnan IBK - Sköndals IK (A)4  -  2  
17
10:30
lör
10:30    
Herrar div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Högalids IF4  -  5  
17
10:30
lör
10:30    
Herrjuniorer, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Högalids IF4  -  5  
17
10:00
lör
10:00    
F06-F07-08, Skarpängskolan B
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK  -      
17
10:00
lör
10:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK
  -      
17
09:30
lör
09:30    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (C)
  -      
17
09:00
lör
09:00    
F10/11, Järfälla
F10/11 » 
Järfälla Spiders - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
17
09:00
lör
09:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK
  -      
16
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IBK Uppsala Teknologer3  -  13
16
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK 5  -  4  
16
19:30
fre
19:30    
P03, Hammarbackens Sporthall
P03 » 
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
5  -  4  
14
19:45
ons
19:45    
Herrjuniorer, Farstahallen 1
Farsta IBK - Rotebro IS IBK7  -  6  
14
19:30
ons
19:30    
Damjuniorer, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Rotebro IS IBK 2  -  3  
13
19:50
tis
19:50    
Damlaget, Lyckeby Sporthall
Vendelsö IK (A) - Rotebro IS IBK (A)6  -  2  
12
19:00
mån
19:00    
Herrjuniorer, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (C)4  -  4  
 
11
15:15
sön
15:15    
P07, Tappströms Bollhall
P07 » 
Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B)
  -      
11
14:30
sön
14:30    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)3  -  7  
11
13:15
sön
13:15    
F03/F04/05, Prästängshallen
Sigtuna IF IBK Flickor Röd - Rotebro IS IBK 2  -  1  
11
13:15
sön
13:15    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Farsta IBK
3  -  2  
11
12:30
sön
12:30    
P05, Silverdalshallen
P05 » 
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK (B)
4  -  2  
11
09:00
sön
09:00    
P10, Skarpängshsllen Täby
P10 » 
Täby FC - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
10
16:00
lör
16:00    
P06, Skarpängskolan B
P06 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
  -      
10
15:45
lör
15:45    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)3  -  3  
10
15:30
lör
15:30    
F03/F04/05, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK9  -  0  
10
15:30
lör
15:30    
Herrar div. 3, Skanstullshallen
IS Bar Central Nytorget - Rotebro IS IBK (B)8  -  4  
10
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Skanstullshallen
IS Bar Central Nytorget - Rotebro IS IBK (B)8  -  4  
10
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (D) - Duvbo IK3  -  2  
10
14:15
lör
14:15    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A)
  -      
10
14:00
lör
14:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Rosersbergs IK5  -  10
10
13:15
lör
13:15    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)  -      
10
13:00
lör
13:00    
Damveteran, Hall Hamr 3, Prag
 
Lillvreta- Starkare och snabbare än någonsin - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
10
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Jakobsbergs Sporthall
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK7  -  6  
10
12:45
lör
12:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK2  -  0  
10
12:45
lör
12:45    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK
2  -  0  
10
12:00
lör
12:00    
P06, Hässelbyhallen
P06 » 
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
  -      
10
11:30
lör
11:30    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2  -  5  
10
11:15
lör
11:15    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A)
  -      
10
10:15
lör
10:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Ängby IF
1  -  4  
10
10:15
lör
10:15    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK (A)
  -      
10
09:15
lör
09:15    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (D)
  -      
10
09:00
lör
09:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK
5  -  3  
09
20:30
fre
20:30    
Damveteran, Tartan Hall, Prag
Lindås Warriors - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
09
19:45
fre
19:45    
Herrjuniorer, Stenhagen BoKC
Stenhagens KK - Rotebro IS IBK4  -  5  
09
13:00
fre
13:00    
Damveteran, Hall Kotlarka, Prag
Rotebro IS Innebandyklubb - Fet IL Old Girls  -      
08
17:45
tor
17:45    
Damveteran, Hall Hamr 4, Prag
IBF Backadalen - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
08
11:15
tor
11:15    
Damveteran, Hall Hamr 3, Prag
Rotebro IS Innebandyklubb - IKSU  -      
07
19:30
ons
19:30    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Täby FC4  -  6  
06
19:45
tis
19:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Salems IF (A)5  -  9  
 
04
12:00
sön
12:00    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Töjnan IBK - Rotebro IS IBK7  -  0  
03
16:00
lör
16:00    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Arlanda IBK (B)6  -  1  
03
13:00
lör
13:00    
P08, Innebandyhallen Vaxholm
P08 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (A)
  -      
03
11:00
lör
11:00    
Herrar div. 3, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)6  -  6  
03
11:00
lör
11:00    
Herrjuniorer, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)6  -  6  
03
10:30
lör
10:30    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Järfälla IBK (A)3  -  5  
03
10:15
lör
10:15    
F03/F04/05, Tullingehallen
FBI Tullinge (B) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK0  -  2  
02
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Jakobsbergs IBF4  -  3  
OKTOBER 2018
 
31
20:45
ons
20:45    
Veteraner, Bodals Bollhall
IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK14  -  2  
 
28
19:30
sön
19:30    
P03, Värmdö sporthall
P03 » 
Ingarö IF - Rotebro IS IBK
5  -  2  
28
18:00
sön
18:00    
Damveteran, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK (B)2  -  4  
28
18:00
sön
18:00    
F03/F04/05, Brotorpshallen
Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK10  -  2  
28
18:00
sön
18:00    
Herrlaget, Träffen Arena
IK Sätra - Rotebro IS IBK2  -  3  
28
11:15
sön
11:15    
P09, Åkersberga Sporthall A
P09 » 
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK
  -      
28
08:30
sön
08:30    
F09, Engelbrektshallen
F09 » 
Norrtulls SK - Rotebro IS IBK
  -      
27
18:30
lör
18:30    
P04, Riddersvik
P04 » 
Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK
7  -  8  
27
18:15
lör
18:15    
P05, Innebandyhallen Vaxholm
P05 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK
1  -  3  
27
17:30
lör
17:30    
Herrjuniorer, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)3  -  10
27
16:15
lör
16:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Stäkets IF5  -  0  
27
15:30
lör
15:30    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - AIK IBF3  -  5  
27
14:45
lör
14:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (D) - Hässelby SK IBK (B)3  -  4  
27
14:00
lör
14:00    
P08, Erikslundshallen
P08 » 
IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK
  -      
27
13:30
lör
13:30    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK/Töjnan IBK - Täby FC (B)2  -  6  
27
12:15
lör
12:15    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK1  -  7  
27
12:15
lör
12:15    
P04, Väsby skolan
P04 » 
Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
4  -  4  
27
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Skarpängskolan A
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK  -      
27
11:00
lör
11:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - AIK IBF
5  -  4  
27
11:00
lör
11:00    
P07, Skarpängskolan A
P07 » 
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF
  -      
27
09:15
lör
09:15    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)  -      
27
09:00
lör
09:00    
F10/11, Björkeby Sporthall
F10/11 » 
Bele Barkarby - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
27
09:00
lör
09:00    
Herrjuniorer, Grindtorpshallen
Täby FC - Rotebro IS IBK 5  -  3  
27
09:00
lör
09:00    
P03, Grindtorpshallen
P03 » 
Täby FC - Rotebro IS IBK
5  -  3  
27
09:00
lör
09:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Silverdals IF (B)
  -      
26
20:00
fre
20:00    
P05, Kvarnbergshallen
P05 » 
Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK
7  -  2  
26
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF2  -  7  
24
18:15
ons
18:15    
P08, Danderyds Gymnasium
P08 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
  -      
22
21:15
mån
21:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Vallentuna IBK1  -  5  
22
20:45
mån
20:45    
Damjuniorer, Tomtbergahallen
Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK (A)5  -  5  
22
18:20
mån
18:20    
P08, Hammarbackens Sporthall
P08 » 
Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
 
21
20:15
sön
20:15    
Damer div. 3, Vällingbyhallen
Vällingby BK - Rotebro IS IBK (B)1  -  0  
21
18:30
sön
18:30    
F06-F07-08, Innebandyhallen Vaxholm
Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK  -      
21
17:30
sön
17:30    
P05, Silverdalshallen
P05 » 
Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B)
3  -  5  
21
15:15
sön
15:15    
Damlaget, Ormingehallen
Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK (A)8  -  3  
21
14:00
sön
14:00    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK - Västerhaninge IBK
0  -  5  
21
13:45
sön
13:45    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK 5  -  3  
21
13:00
sön
13:00    
F09, Bro Sporthall
F09 » 
Bro IK - Rotebro IS IBK
  -      
20
16:30
lör
16:30    
Herrjuniorer, Stora Mossen 1
Mariebergs SK - Rotebro IS IBK (D)2  -  5  
20
15:15
lör
15:15    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK5  -  5  
20
14:00
lör
14:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
  -      
20
13:30
lör
13:30    
P06, Innebandyhallen Vaxholm
P06 » 
Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK
  -      
20
13:00
lör
13:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK   -      
20
13:00
lör
13:00    
P06, Hammarbackens Sporthall
P06 » 
Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
  -      
20
12:45
lör
12:45    
F03/F04/05, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF1  -  6  
20
12:00
lör
12:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A)
  -      
20
11:30
lör
11:30    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A)
7  -  2  
20
11:00
lör
11:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö
  -      
20
10:30
lör
10:30    
Herrar div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK5  -  9  
20
10:30
lör
10:30    
Herrjuniorer, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK5  -  9  
20
10:15
lör
10:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö
5  -  2  
20
10:00
lör
10:00    
F06-F07-08, Skarpängskolan B
Täby FC (B) - Rotebro IS IBK  -      
20
10:00
lör
10:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A)
  -      
20
09:00
lör
09:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
4  -  13
18
20:15
tor
20:15    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Djurgårdens IF5  -  6  
16
19:45
tis
19:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Farsta IBK (A)5  -  4  
15
19:30
mån
19:30    
Herrjuniorer, Grindtorpshallen
Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (C)8  -  3  
 
14
18:45
sön
18:45    
Damveteran, Viksjö Sporthall
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK (B)3  -  2  
14
17:00
sön
17:00    
P05, Häggvikshallen
P05 » 
Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A)
8  -  0  
14
12:00
sön
12:00    
P04, Björkebyhallen
P04 » 
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (A)
4  -  2  
14
11:30
sön
11:30    
P05, Grindtorpshallen
P05 » 
Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
8  -  5  
14
10:00
sön
10:00    
P07, Viksjö Sporthall
P07 » 
Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK (B)
  -      
13
17:30
lör
17:30    
Herrjuniorer, Engelbrektshallen
Djurgårdens IF IBS (A) - Rotebro IS IBK (D)2  -  3  
13
16:45
lör
16:45    
F03/F04/05, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK1  -  1  
13
16:00
lör
16:00    
Veteraner, Eriksdalshallen
Hammarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK3  -  6  
13
15:00
lör
15:00    
P04, Lyckeby Sporthall
P04 » 
Vendelsö IK - Rotebro IS IBK
6  -  9  
13
13:30
lör
13:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)6  -  2  
13
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Sandvikens AIK10  -  4  
13
13:00
lör
13:00    
P05, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
P05 » 
IK Frej Täby IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)
6  -  4  
13
12:15
lör
12:15    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK6  -  2  
13
12:15
lör
12:15    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK
6  -  2  
13
11:15
lör
11:15    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Täby FC (C)
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B)
  -      
13
09:15
lör
09:15    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
F09 » 
Rotebro IS IBK - Duvbo IK
  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herrjuniorer, IFU Arena A
Storvreta IBK - Rotebro IS IBK8  -  3  
11
20:30
tor
20:30    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Huddinge IBS2  -  9  
10
20:15
ons
20:15    
Damjuniorer, Prästängshallen
Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK (A)2  -  8  
 
07
18:00
sön
18:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
  -      
07
17:15
sön
17:15    
F09, Danderyds Gymnasium
F09 » 
Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
  -      
07
16:45
sön
16:45    
Herrjuniorer, Björkebyhallen
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK 4  -  4  
07
16:45
sön
16:45    
P03, Björkebyhallen
P03 » 
Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK
4  -  4  
07
13:45
sön
13:45    
Herrjuniorer, Torvalla Sporthall
Vendelsö IK (A) - Rotebro IS IBK (A)0  -  2  
07
13:15
sön
13:15    
Damlaget, Grindtorpshallen
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)7  -  3  
07
12:00
sön
12:00    
F06-F07-08, Viksjö Sporthall
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK  -      
07
11:00
sön
11:00    
F03/F04/05, Arena Satelliten
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF4  -  0  
07
08:00
sön
08:00    
F10/11, Rotebrohallen (Nya)
F10/11 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Töjnan Tiger Cup
  -      
06
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK5  -  6  
06
15:45
lör
15:45    
Herrar div. 3, Järla Sporthall
Sickla IBK - Rotebro IS IBK (B)9  -  6  
06
15:45
lör
15:45    
Herrjuniorer, Järla Sporthall
Sickla IBK - Rotebro IS IBK (B)9  -  6  
06
15:00
lör
15:00    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK (B)3  -  6  
06
13:30
lör
13:30    
Herrjuniorer, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (D) - Sundbybergs IK3  -  3  
06
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
IK Frej Täby IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)7  -  1  
06
13:00
lör
13:00    
P05, Kvarnbergshallen
P05 » 
Segeltorps IF (A) - Rotebro IS IBK
5  -  8  
06
11:30
lör
11:30    
P04, Grindtorpshallen
P04 » 
Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
14  -  4  
06
11:15
lör
11:15    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK (B) - Kungsängens IF
  -      
06
10:15
lör
10:15    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (B)
  -      
06
10:00
lör
10:00    
F03/F04/05, Sollentuna Sim och Sporthall
Rotebro IS Innebandyklubb - Värmdö  -      
06
09:30
lör
09:30    
P07, Hagnäshallen
P07 » 
Kungsängens IF - Rotebro IS IBK
  -      
06
07:00
lör
07:00    
P10, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P10 » 
Töjnan - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
02
19:30
tis
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF2  -  3  
01
18:45
mån
18:45    
P04, Väsby skolan
P04 » 
Rotebro IS IBK - Grimsta AIK
2  -  3  
SEPTEMBER 2018
 
30
20:00
sön
20:00    
Damveteran, Prästängshallen
Sigtuna IF IBK Damveteraner - Rotebro IS IBK (B)5  -  4  
30
15:45
sön
15:45    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)5  -  1  
30
14:30
sön
14:30    
F03/F04/05, Bortamatch
Ängby - Rotebro IS Innebandyklubb5  -  1  
30
12:15
sön
12:15    
Veteraner, Söderbymalmskolan
Västerhaninge IBK - Rotebro IS IBK5  -  5  
30
12:00
sön
12:00    
Damjuniorer, Åkersberga Sporthall A
Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)4  -  3  
30
12:00
sön
12:00    
P08, Hässelbyhallen
P08 » 
Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A)
  -      
29
17:00
lör
17:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - AIK IBF (A)3  -  2  
29
17:00
lör
17:00    
P03, Rotebrohallen (Nya)
P03 » 
Rotebro IS IBK - AIK IBF (A)
3  -  2  
29
16:15
lör
16:15    
F03/F04/05, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK0  -  4  
29
15:45
lör
15:45    
P04, Rotebrohallen (Nya)
P04 » 
Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (D)
6  -  7  
29
14:15
lör
14:15    
Herrjuniorer, Ingarö Sporthall
Ingarö IF (B) - Rotebro IS IBK (B)8  -  2  
29
14:00
lör
14:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P07 » 
Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B)
  -      
29
13:15
lör
13:15    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B)
6  -  8  
29
13:00
lör
13:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A)  -      
29
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK - Alunda IBF5  -  3  
29
12:45
lör
12:45    
Damlaget, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK (A)6  -  4  
29
12:15
lör
12:15    
Damer div. 3, Smedsgärdshallen
Väsby IBK - Rotebro IS IBK (B)7  -  4  
29
12:00
lör
12:00    
F06-F07-08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF  -      
29
12:00
lör
12:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
7  -  2  
29
11:00
lör
11:00    
P06, Rotebrohallen (Nya)
P06 » 
Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B)
  -      
29
08:00
lör
08:00    
F09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)ej
F09 » 
Rotebro IS IBK - Järfälla IBK
  -      
27
20:15
tor
20:15    
Damjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (A) - AIK IBF (A)3  -  2  
 
23
16:15
sön
16:15    
Herrjuniorer, Björkebyhallen
Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)9  -  1  
22
16:15
lör
16:15    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (C)5  -  6  
22
15:30
lör
15:30    
Damlaget, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (A) - Råsunda IS4  -  8  
22
14:45
lör
14:45    
Veteraner, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - IK Malmen2  -  11
22
13:30
lör
13:30    
Herrar div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Täby FC Ungdom (A)  -      
22
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Jakobsbergs Sporthall
Järfälla IBK - Rotebro IS IBK7  -  3  
22
11:45
lör
11:45    
Damer div. 3, Sollentuna sim och sporthall
Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C)4  -  3  
22
11:30
lör
11:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (B) - AIK IBF (A)2  -  2  
22
10:00
lör
10:00    
F03/F04/05, Silverdalshallen
Rotebro IS Innebandyklubb - Bro1  -  3  
22
10:00
lör
10:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (C) - Vaxholms IBF 9  -  5  
 
16
08:00
sön
08:00    
P09, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P09 » 
Töjnan tiger cup - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Damlaget, Ekillahallen
Arlanda - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
15
10:00
lör
10:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Grimsta AIK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
12
21:00
ons
21:00    
Veteraner, Danderyds Gymnasium
Rotebro IS Innebandyklubb - Enebyberg  -      
 
09
19:30
sön
19:30    
Damveteran, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Huddinge IBS  -      
09
16:00
sön
16:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK - Salems IF0  -  2  
09
13:00
sön
13:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Huddinge IBS (Div 2) - Rotebro IS IBK (Div 1)1  -  3  
09
11:00
sön
11:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Sköndals IK - Rotebro IS IBK 3  -  3  
09
10:00
sön
10:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Vaxholms IBF (Div 3) - Rotebro IS IBK (Div 1)5  -  3  
09
09:40
sön
09:40    
P05, Söderbymalmshallen
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Stockholm Floorball Cup
  -      
09
09:40
sön
09:40    
P08, Silverdalshallen
P08 » 
Silverdal Cup - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
08
16:20
lör
16:20    
P05, Ribby Sporthall
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Stockholm Floorball Cup
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS IBK (Div 1) - Ingarö IF (Div 2)6  -  3  
08
11:00
lör
11:00    
Damlaget, Rotebrohallen (Nya)
Täby FC - Rotebro IS IBK 1  -  3  
08
10:30
lör
10:30    
P05, Vendelsömalmshallen
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Ängby
  -      
08
09:00
lör
09:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Hammarby IF IBF - Rotebro IS IBK0  -  9  
07
21:10
fre
21:10    
P05, Tungelstahallen
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Tyresö Trollbäcken
  -      
05
20:45
ons
20:45    
Herrjuniorer, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
05
20:00
ons
20:00    
Herrlaget, Bortamatch
Värmdö IF - Rotebro IS Innebandyklubb6  -  7  
05
18:00
ons
18:00    
Damlaget, Ulriksdalshallen
Rotebro IS Innebandyklubb - AIK DJ  -      
04
19:30
tis
19:30    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
Bele Barkaby USM - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
02
13:00
sön
13:00    
Damlaget, IFU-Arena
Rotebro IS Innebandyklubb - Sirius D1  -      
02
13:00
sön
13:00    
Herrlaget, IFU Arena
 
U19 Landslaget - Rotebro IS Innebandyklubb9  -  6  
01
15:00
lör
15:00    
Herrlaget, IFU Arena
Hagunda IF - Rotebro IS Innebandyklubb3  -  4  
AUGUSTI 2018
 
26
10:45
sön
10:45    
P06, Arena Satelliten
P06 » 
Töjnan - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P03, Hässelbyhallen
P03 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Hässelby
  -      
25
16:15
lör
16:15    
Herrlaget, Rotebrohallen (Nya)
Rotebro IS Innebandyklubb - Älvsjö AIK5  -  7  
25
13:00
lör
13:00    
P08, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P08 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Silverdal
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P07, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
 
P07 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Töjnan P07
  -      
25
08:00
lör
08:00    
P05, Rotebrohallen (Nya)
P05 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebro IS Innebandyklubb
  -      
25
08:00
lör
08:00    
P06, Rotebrohallen (Mikaelskolan)
P06 » 
Rotebro IS Innebandyklubb - Rotebrodagen
  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
Herrlaget, Arena Satelliten
Rotebro IS Innebandyklubb - Åkersberga IBF6  -  6  
19
15:00
sön
15:00    
Herrjuniorer, Silverdalshallen
Vendelsö - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
19
12:00
sön
12:00    
Herrjuniorer, Silverdalshallen
Vendelsö - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
18
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Silverdalshallen
Offensiv Lidingö - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
12
13:30
sön
13:30    
Herrjuniorer, Hammarbackens Sporthall
Vallentuna IBK - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
11
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Rotebrohallen (Nya)
 
- Rotebro IS Innebandyklubb  -      
JUNI 2018
 
02
10:00
lör
10:00    
Herrjuniorer, Bortamatch
Ibk offensiv Lidingö - Rotebro IS Innebandyklubb  -      
 
Huvudsponsorer
Materialleverantörer
Sponsorer
Övriga partners
Stöd RIS IBK via: